Новинний сюжет про отримання крупою гречаною ТМ «Сквирянка» «Добрий знак»

Всім прихильникам продукції ТМ Сквирянка буде цікаво дізнатись, як же саме відбувається виготовлення найчистішої гречки, яку не треба перебирати. В рамках незалежної перевірки підприємства та продукції ТМ Сквирянка, телевізійна група новин зацікавилась цією подією та зняла інформаційний сюжет, який розкриває усі секрети етапів виробництва крупи гречаної.

Гречана крупа ТМ Сквирянка отримала "Добрий знак"

Гречнева крупа ТМ Сквирянка отримала Добрий знак

З гордістю повідомляємо, що Крупа гречана швидкорозварювана 800 г. ТМ Сквирянка перша у категорії круп пройшла ретельну перевірку на відповідність встановленим стандартам українського та європейського законодавства. Перевірка проходила у два етапи: повний аудит виробництва Сквирського комбінату хлібопродуктів та перевірка окремих зразків продукції. Крупу гречану швидкорозварювану 800 г ТМ "Сквирянка" було перевірено за наступними показниками безпечності:

Пестициди: - не виявлено!

Мікотоксини: - не виявлено!

Плісняві гриби: - не виявлено!

Бактерії групи кишкової палички: - не виявлено!

Важкі метали:
- Свинець (не виявлено!)
- Кадмій (не виявлено!)
- Миш’як (не виявлено!)
- Ртуть (не виявлено!)
- Мідь (не виявлено!)
- Цинк (не виявлено!)

Крупа гречана ТМ Сквирянка відповідає всім встановленим нормам безпечності, завдяки чому отримала право наносити "ДОБРИЙ ЗНАК" на упаковку - відзнаку якісного та безпечного продукту. Весь колектив Сквирського комбінату дуже пишається цим досягненням.

 

Міжнародна виставка ANUGA-2017

Сквирський комбінат хлібопродуктів став учасником наймасштабнішої міжнародної виставки готових продуктів харчування та напоїв ANUGA-2017 в Кельні (Німеччина) з 07.10 – 11.10.2017. Виставка проходить під гаслом « Якість та безпека харчових продуктів» та орієнтована на професіоналів, чия діяльність пов'язана з продуктами харчування: виробників, імпортерів, представників торгівельних мереж та власників готельно-ресторанного бізнесу.

Команда Сквирського комбінату хлібопродуктів представила традиційні продукти бакалійної категорії власного виробництва під «TM Skvira», продукти, виготовлені із органічної сировини, а також крупи, пластівці і борошно, що не містять глютену. Неабияку увагу привернула до себе наша органічна продукція. Відвідувачі із Голандії, Норвегії, Іспанії, Америки, Канади, Словенії та Словакії, Маврикію, Кенії та багатьох інших країн зацікавились гречкою та пшоном «ТМ Skvira» а також вівсяними пластівцями. Пшоняні пластівці, як унікальний продукт, також не залишились без уваги.

 

 

 

«Skwyrskyi Betrieb für Getreideverarbeitung» GmbH:

Kyjiwska-Str., 25, Stadt Skwyra

Gebiet Kyjiw, 09000, Ukraine

Tel./Fax: (0-4568) 5-24-66