Инвестирование в высококачественную украинскую пшеницу

a0b707a5a8

Виктор Дорошенко, генеральный директор Сквирского зерноперерабатывающего завода дал интервью Продовольственной и сельскохозяйственной организации Объединенных Наций, которая является межправительственной организацией, в состав которой входят 194 государство-член, два ассоциированных члена и одна организация-член – Европейский союз.

Сотрудники организации представляют различные культурные традиции и являются специалистами во множестве областей деятельности, которой занимается ФАО. Кадровые возможности ФАО позволяют организации постоянно совершенствовать управление, в том числе создавать, развивать и адаптировать имеющиеся инструменты и директивные указания, а также обеспечивать адресную управленческую поддержку в качестве одной из форм ресурсного обеспечения страновых и региональных отделений ФАО. ФАО, штаб-квартира которой находится в Риме (Италия), представлена более чем в 130 странах.

Полную версию и оригинал интервью читайте по ссылке http://www.fao.org/support-to-investment/news/milling-for-international-markets/en/

Міжнародна виставка ANUGA-2017

Сквирський комбінат хлібопродуктів став учасником наймасштабнішої міжнародної виставки готових продуктів харчування та напоїв ANUGA-2017 в Кельні (Німеччина) з 07.10 – 11.10.2017. Виставка проходить під гаслом « Якість та безпека харчових продуктів» та орієнтована на професіоналів, чия діяльність пов'язана з продуктами харчування: виробників, імпортерів, представників торгівельних мереж та власників готельно-ресторанного бізнесу.

Команда Сквирського комбінату хлібопродуктів представила традиційні продукти бакалійної категорії власного виробництва під «TM Skvira», продукти, виготовлені із органічної сировини, а також крупи, пластівці і борошно, що не містять глютену. Неабияку увагу привернула до себе наша органічна продукція. Відвідувачі із Голандії, Норвегії, Іспанії, Америки, Канади, Словенії та Словакії, Маврикію, Кенії та багатьох інших країн зацікавились гречкою та пшоном «ТМ Skvira» а також вівсяними пластівцями. Пшоняні пластівці, як унікальний продукт, також не залишились без уваги.

ТМ "Сквирянка" привітала першокласників

Скільки любові ми сьогодні вкладемо в дітей – таким і буде наше майбутнє!
ТМ „Сквирянка” з особливою турботою ставиться до наймолодших споживачів своєї продукції, намагаючись зацікавити не тільки якісним та смачним асортиментом, а й готуючи корисні та цікаві сюрпризи до дитячих свят. Вже третій рік поспіль ТМ „Сквирянка” з радістю дарує фірмові подарунки для першокласників Сквирського району Київської області.

 

 

ООО «Сквирский комбинат хлебопродуктов»:

ул. Киевская, 25, город Сквира

Киевская область, 09000, Украина

тел./факс: (0-4568) 5-24-66