Новинний сюжет про отримання крупою гречаною ТМ «Сквирянка» «Добрий знак»

Всім прихильникам продукції ТМ Сквирянка буде цікаво дізнатись, як же саме відбувається виготовлення найчистішої гречки, яку не треба перебирати. В рамках незалежної перевірки підприємства та продукції ТМ Сквирянка, телевізійна група новин зацікавилась цією подією та зняла інформаційний сюжет, який розкриває усі секрети етапів виробництва крупи гречаної.

Гречана крупа ТМ Сквирянка отримала "Добрий знак"

Гречнева крупа ТМ Сквирянка отримала Добрий знак

З гордістю повідомляємо, що Крупа гречана швидкорозварювана 800 г. ТМ Сквирянка перша у категорії круп пройшла ретельну перевірку на відповідність встановленим стандартам українського та європейського законодавства. 

Перевірка проходила у два етапи: повний аудит виробництва Сквирського комбінату хлібопродуктів та перевірка окремих зразків продукції. 

Крупу гречану швидкорозварювану 800 г ТМ "Сквирянка" було перевірено за наступними показниками безпечності:

Пестициди:
- не виявлено!

Мікотоксини:
- не виявлено!

Плісняві гриби:
- не виявлено!

Бактерії групи кишкової палички:
- не виявлено!

Важкі метали:
- Свинець (не виявлено!)
- Кадмій (не виявлено!)
- Миш’як (не виявлено!)
- Ртуть (не виявлено!)
- Мідь (не виявлено!)
- Цинк (не виявлено!)

Крупа гречана ТМ Сквирянка відповідає всім встановленим нормам безпечності, завдяки чому отримала право наносити "ДОБРИЙ ЗНАК" на упаковку - відзнаку якісного та безпечного продукту. Весь колектив Сквирського комбінату дуже пишається цим досягненням.

 

Інвестування у високоякісну українську пшеницю.

a0b707a5a8

Віктор Дорошенко, генеральний директор Сквирського зернопереробного заводу дав інтерв'ю Продовольчій і сільськогосподарській організації Об'єднаних Націй, яка є міжурядовою організацією, до складу якої входять 194 держави-члена, два асоційованих члена і одна організація-член - Європейський союз.

 

 

ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів»:

вул. Київська, 25, місто Сквира

Київська область, 09000, Україна

тел./факс: (0-4568) 5-24-66