Інвестування у високоякісну українську пшеницю.

a0b707a5a8

Віктор Дорошенко, генеральний директор Сквирського зернопереробного заводу дав інтерв'ю Продовольчій і сільськогосподарській організації Об'єднаних Націй, яка є міжурядовою організацією, до складу якої входять 194 держави-члена, два асоційованих члена і одна організація-член - Європейський союз.

ТМ “Сквирянка” підтримує талановиту молодь Сквирщини

ТМ “Сквирянка” підтримує талановиту молодь Сквирщини, яка наполегливо працювала протягом усього 2017 року. Наприкінці року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” відбулося нагородження переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Із 50 учасників районного етапу переможцями стали 30 учнів. Учні отримали подарункові набори від торгової марки “Сквирянка” та побажання успіхів і нових перемог, дотримуватись здорового способу життя та дбати про навколишній світ разом із продукцією торгової марки. Бажаємо успіхів і в новому 2018 році усім шанувальникам та споживачам продукції нашої торгової марки.

Міжнародна виставка ANUGA-2017

Сквирський комбінат хлібопродуктів став учасником наймасштабнішої міжнародної виставки готових продуктів харчування та напоїв ANUGA-2017 в Кельні (Німеччина) з 07.10 – 11.10.2017. Виставка проходить під гаслом « Якість та безпека харчових продуктів» та орієнтована на професіоналів, чия діяльність пов'язана з продуктами харчування: виробників, імпортерів, представників торгівельних мереж та власників готельно-ресторанного бізнесу.

Команда Сквирського комбінату хлібопродуктів представила традиційні продукти бакалійної категорії власного виробництва під «TM Skvira», продукти, виготовлені із органічної сировини, а також крупи, пластівці і борошно, що не містять глютену. Неабияку увагу привернула до себе наша органічна продукція. Відвідувачі із Голандії, Норвегії, Іспанії, Америки, Канади, Словенії та Словакії, Маврикію, Кенії та багатьох інших країн зацікавились гречкою та пшоном «ТМ Skvira» а також вівсяними пластівцями. Пшоняні пластівці, як унікальний продукт, також не залишились без уваги.

 

 

ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів»:

вул. Київська, 25, місто Сквира

Київська область, 09000, Україна

тел./факс: (0-4568) 5-24-66