За підтримки Сквирського комбінату хлібопродуктів участь у чемпіонаті ЄВРОПИ з вільної боротьби, що проходив в Італії, м.Фаенца (17.06-23.06.19) брала Леськовець Юлія, вагою 61 кг. Запекла боротьба за медаль континентального чемпіонату проходила на килимах спорткомплексу «PalaCattani». Юлія здобула перемогу над росіянкою Тетяною Кабановою з рахунком 2:1 та повернулась додому із медаллю першості.

Весь колектив Сквирського комбінату завдячує дівчатам за неймовірні зусилля та досягнення таких висот у спорті.

Читайте більше новин на нашій офіційній сторінці в Фейсбук.

 

Дотримуючись тенденції здорового харчування та враховуючи прихильність споживачів до вівсяних пластівців, Сквирський комбінат хлібопродуктів вирішив перевірити на якість та безпечність Пластівці вівсяні миттєвого приготування 400 Г ТМ Сквирянка. Результатом перевірки стало отримання Вівсяними пластівцями миттєвого приготування ТМ Сквирянка «Доброго знаку» -як візднаки безпечного, чистого та якісного продукту. Пластівці вівсяні миттєвого приготування ТМ Сквирянка - перші в категорії пластівців мають дану візднаку. Пластівці вівсяні миттєвого приготування 400 г ТМ Сквирянка було перевірено на відповідність наступним показникам безпечності:

Пестициди: не виявлено!

Важкі метали:
- Свинець (не виявлено!)
- Кадмій (не виявлено!)
- Миш"як (не виявлено!)
- Ртуть (не виявлено!)
- Мідь (не виявлено!)
- Цинк (не виявлено!)

Мікотоксини: не виявлено!
Плісняві гриби: не виявлено!
Бактерії групи кишкової палички: не виявлено!

 

Нещодавно популярний український телеканал транслював інформаційний сюжет про технологію виробницва, сучасне обладнання Сквирського комбінату та процеси створення Вівсяних пластівців миттєвого приготування ТМ Сквирянка, які отримали право наносити на пакування «ДОБРИЙ ЗНАК». Ми із задоволенням поділимось з вами цим сюжетом, оскільки впевнені, що кожен має володіти повною інформацією про ті продукти, які входять до його щоденного раціону харчування.

 

Гречнева крупа ТМ Сквирянка отримала Добрий знак

З гордістю повідомляємо, що Крупа гречана швидкорозварювана 800 г. ТМ Сквирянка перша у категорії круп пройшла ретельну перевірку на відповідність встановленим стандартам українського та європейського законодавства. Перевірка проходила у два етапи: повний аудит виробництва Сквирського комбінату хлібопродуктів та перевірка окремих зразків продукції. Крупу гречану швидкорозварювану 800 г ТМ "Сквирянка" було перевірено за наступними показниками безпечності:

Пестициди: - не виявлено!

Мікотоксини: - не виявлено!

Плісняві гриби: - не виявлено!

Бактерії групи кишкової палички: - не виявлено!

Важкі метали:
- Свинець (не виявлено!)
- Кадмій (не виявлено!)
- Миш’як (не виявлено!)
- Ртуть (не виявлено!)
- Мідь (не виявлено!)
- Цинк (не виявлено!)

Крупа гречана ТМ Сквирянка відповідає всім встановленим нормам безпечності, завдяки чому отримала право наносити "ДОБРИЙ ЗНАК" на упаковку - відзнаку якісного та безпечного продукту. Весь колектив Сквирського комбінату дуже пишається цим досягненням.

 

 

Всім прихильникам продукції ТМ Сквирянка буде цікаво дізнатись, як же саме відбувається виготовлення найчистішої гречки, яку не треба перебирати. В рамках незалежної перевірки підприємства та продукції ТМ Сквирянка, телевізійна група новин зацікавилась цією подією та зняла інформаційний сюжет, який розкриває усі секрети етапів виробництва крупи гречаної.

 

a0b707a5a8

Віктор Дорошенко, генеральний директор Сквирського зернопереробного заводу дав інтерв'ю Продовольчій і сільськогосподарській організації Об'єднаних Націй, яка є міжурядовою організацією, до складу якої входять 194 держави-члена, два асоційованих члена і одна організація-член - Європейський союз.

Співробітники організації представляють різні культурні традиції і є фахівцями в безлічі областей діяльності, якою займається ФАО. Кадрові можливості ФАО дозволяють організації постійно вдосконалювати управління, в тому числі створювати, розвивати і адаптувати наявні інструменти і директивні вказівки, а також забезпечувати адресну управлінську підтримку в якості однієї з форм ресурсного забезпечення країнових і регіональних відділень ФАО. ФАО, штаб-квартира якої знаходиться в Римі (Італія), представлена більш ніж в 130 країнах.

Повну версію і оригінал інтерв'ю читайте за посиланням http://www.fao.org/support-to-investment/news/milling-for-international-markets/en/

 

ТМ “Сквирянка” підтримує талановиту молодь Сквирщини, яка наполегливо працювала протягом усього 2017 року. Наприкінці року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” відбулося нагородження переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Із 50 учасників районного етапу переможцями стали 30 учнів. Учні отримали подарункові набори від торгової марки “Сквирянка” та побажання успіхів і нових перемог, дотримуватись здорового способу життя та дбати про навколишній світ разом із продукцією торгової марки. Бажаємо успіхів і в новому 2018 році усім шанувальникам та споживачам продукції нашої торгової марки.

 

Скільки любові ми сьогодні вкладемо в дітей – таким і буде наше майбутнє! ТМ „Сквирянка” з особливою турботою ставиться до наймолодших споживачів своєї продукції, намагаючись зацікавити не тільки якісним та смачним асортиментом, а й готуючи корисні та цікаві сюрпризи до дитячих свят. Вже третій рік поспіль ТМ „Сквирянка” з радістю дарує фірмові подарунки для першокласників Сквирського району Київської області.

Цього року юні школярі отримали набори наших круп-новинок разом із фірмовим мішечком для спортивного одягу. Сподіваємось, що наші подарунки спонукатимуть дітей до здорового способу життя, допоможуть батькам в організації навчання, харчування та дозвілля дітей. Бажаємо усім школярам зростати здоровими, сильними, успішними разом із нашою продукцію.

 

Другий обласний фестиваль патріотичної пісні «Шамраївські зорі»

16 та 17 вересня 2016 року в с.Шамраївка Сквирського району, що на Київщині, відлунав молодим розголоссям Другий обласний фестиваль патріотичної пісні «Шамраївські зорі». Захід було започатковано в 2015 році з з метою відродження національних традицій та виховання патріотизму у підростаючого покоління, популяризації у молодіжному середовищі української патріотичної пісні.

38 молодих виконавці, що працюють при закладах культури області, представники студентської та учнівської молоді вищих, середніх, середніх спеціальних навчальних закладів, що проживають в Київській області, студенти КВНЗ КОР «Коледж культури і мистецтв» протягом двох днів співали про любов до України, про людей, які поклали життя за рідний край. Проникливе виконання, майстерність молодих виконавців поставили нелегке завдання перед журі конкурсу, до складу якого ввійшли голова Міжнародного Фонду культурного співробітництва Влада Литовченко – голова журі, співачка, Заслужена артистка України, викладач вокалу, концертмейстер Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.К. Саксаганського - Ірина Гужель, заступник начальника управління культури, національностей та релігій - начальник відділу культури, мистецтв та охорони культурної спадщини - Віталій Томнюк, директор Київського обласного центру народної творчості Олена Завальська.

 

м.Сквира святкує 626-річчя

24 вересня м.Сквира Київської області відсвяткувало 626 річницю з дня першої згадки про місто. Насичена програма святкування, залучення до святкового дійства жителів міста від малого до великого створили в цей день справжню атмосферу народного свята.

За підтримки ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів» та ТМ «Сквирянка» для жителів міста було влаштовано цілий ряд заходів, які стали родзинкою свята. Смачною гречаною кашею та українським борщем, приготовленим кухарями комбінату, змогли пригоститись усі відвідувачі фестивалю-конкурсу національних традиційних страв «Смачно з українською душею».

Під час святкування Дня міста встановлено новий національний рекорд з виготовлення найбільшого гречаного пряника (118 кг). Сировиною для виготовлення пряника-рекордсмена стало кондитерське гречане борошно виробництва ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів», який виступив партнером в організації встановлення рекорду.

 

ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів»:

вул. Київська, 25, місто Сквира

Київська область, 09000, Україна

тел./факс: (0-4568) 5-24-66

 

Закупівельні ціни

Шукайте нас на: