Обласний щорічний конкурс «Здорові діти – здорова нація».

В період з 27 вересня по 09 жовтня 2021 року в приміщенні Сквирського центру дитячої та юнацької творчості проходила виставка робіт учасників щорічного відкритого обласного конкурсу «Здорові діти – здорова нація».

Метою проведення заходу є формування в учнівської молоді навичок здорового способу життя та здорового харчування; вміння самостійно обирати якісні продукти харчування, правильно вивчати раціон харчування; виявлення та розвиток в учнів творчих здібностей; підвищення відповідальності учнів за власне здоров’я.

За рішенням журі було визначено переможців та призерів конкурсу. Всі переможці були нагороджено призами ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів».

Детальніше про переможців можна дізнатись за посиланням (вкладений вордівський документ «Призери»).

Вітаємо Переможців! Бажаємо Вам творчого натхнення і розвитку!

skv 5

Бути у ритмі життя – це бігти марафон заради здорового майбутнього

2 та 3 жовтня 2021 року в Києві відбувся Kyiv Nova poshta Half Marathon 2021 – традиційна спортивна подія для столиці. До якої долучилася і активна частина колективу нашої компанії.

Ці бігові змагання мають на меті популяризувати здоровий спосіб життя. І така ідея надзвичайно імпонує головній місії ТМ «Сквирянка» – залучити якнайбільше українських родин до традицій здорового життя та здорового харчування.

В забігу «Нова Пошта напівмарафон», що пройшов 3 жовтня на головних вулицях Києва, взяли участь активні співробітники компанії. Вони подолали дистанцію у 10 кілометрів – це середня дистанція напівмарафону. Взявши участь у змаганні, вони власним прикладом продемонстрували, що корисні звички формують активне та насичене емоціями життя.

ТМ «Сквирянка» рада стати частиною спортивної та здорової ініціативи, покладає надії, що наступного року ще більше наших співробітників та клієнтів долучаться до марафону здоров’я.

marafon 1

Впізнавані з першого погляду

5 СКВИРА БАННЕР 90Л min

Впізнавані з першого погляду

До 2015 року упаковка ТМ “Сквирянки” була стандартною. Вона містила інформацію про продукт, виробника, терміни придатності, ненав’язливі малюнки злаків. Однак їй на зміну прийшло інше пакування, в якому збережено ідеальний баланс між інформативністю, зручністю та емоційним забарвленням.

У 2021 році кожна упаковка продукції ТМ “Сквирянка” має виважений спокійний дизайн. Це може бути поліпропіленовий пакет або ж крафтова коробка.

Остання – прояв турботи про довкілля, адже крафт є екологічним матеріалом натурального походження. На упаковці ви знайдете інформацію про продукт, таблицю його поживності, рецепт приготування.
Та ще сучасна упаковка ТМ “Сквирянка” розповідає невеличку історію. Просту та зрозумілу кожному – у цих силуетах на пакуванні споживач з легкістю може впізнати себе. Бо це історії простих людей з реального життя, які турботливо обіймають дітей і бажають для них найкращого, які енергійно займаються спортом, бо прагнуть зберегти активність на довгі роки, які прискіпливо, мало не з лупою, розглядають продукцію, обираючи найкраще для своєї родини.

І саме ці історії з життя і про життя надихають нас. Бо ТМ “Сквирянка” створює продукцію з турботою про здоров'я людей, з думкою про майбутнє. 

 

 

«Skwyrskyi Betrieb für Getreideverarbeitung» GmbH:

Kyjiwska-Str., 25, Stadt Skwyra

Gebiet Kyjiw, 09000, Ukraine

Tel./Fax: (0-4568) 5-24-66