Перемога в чемпіонаті Європи із вільної боротьби

За підтримки Сквирського комбінату хлібопродуктів участь у чемпіонаті ЄВРОПИ з вільної боротьби, що проходив в Італії, м.Фаенца (17.06-23.06.19) брала Леськовець Юлія, вагою 61 кг. Запекла боротьба за медаль континентального чемпіонату проходила на килимах спорткомплексу «PalaCattani». Юлія здобула перемогу над росіянкою Тетяною Кабановою з рахунком 2:1 та повернулась додому із медаллю першості.

Весь колектив Сквирського комбінату завдячує дівчатам за неймовірні зусилля та досягнення таких висот у спорті.

Читайте більше новин на нашій офіційній сторінці в Фейсбук.

Пластівці вівсяні ТМ Сквирянка отримала "Добрий знак"

Дотримуючись тенденції здорового харчування та враховуючи прихильність споживачів до вівсяних пластівців, Сквирський комбінат хлібопродуктів вирішив перевірити на якість та безпечність Пластівці вівсяні миттєвого приготування 400 Г ТМ Сквирянка. Результатом перевірки стало отримання Вівсяними пластівцями миттєвого приготування ТМ Сквирянка «Доброго знаку» -як візднаки безпечного, чистого та якісного продукту. Пластівці вівсяні миттєвого приготування ТМ Сквирянка - перші в категорії пластівців мають дану візднаку. Пластівці вівсяні миттєвого приготування 400 г ТМ Сквирянка було перевірено на відповідність наступним показникам безпечності:

Пестициди: не виявлено!

Важкі метали:
- Свинець (не виявлено!)
- Кадмій (не виявлено!)
- Миш"як (не виявлено!)
- Ртуть (не виявлено!)
- Мідь (не виявлено!)
- Цинк (не виявлено!)

Мікотоксини: не виявлено!
Плісняві гриби: не виявлено!
Бактерії групи кишкової палички: не виявлено!

Новинний сюжет про отримання пластівцями вівсяними ТМ «Сквирянка» «Добрий знак»

Нещодавно популярний український телеканал транслював інформаційний сюжет про технологію виробницва, сучасне обладнання Сквирського комбінату та процеси створення Вівсяних пластівців миттєвого приготування ТМ Сквирянка, які отримали право наносити на пакування «ДОБРИЙ ЗНАК». Ми із задоволенням поділимось з вами цим сюжетом, оскільки впевнені, що кожен має володіти повною інформацією про ті продукти, які входять до його щоденного раціону харчування.

 

 

 

ООО «Сквирский комбинат хлебопродуктов»:

ул. Киевская, 25, город Сквира

Киевская область, 09000, Украина

тел./факс: (0-4568) 5-24-66