Завершився ініційований ТМ «Сквирянка» ІІІ відкритий конкурс «Здорові діти — здорова нація!», метою якого є формування в учнівської молоді навичок здорового способу життя та здорового харчування; вміння самостійно обирати якісні продукти харчування, правильно визначати раціон харчування; виявлення та розвиток в учнів творчих здібностей; підвищення відповідальності учнів за власне здоров’я було проведено відкритий конкурс творчих дитячих робіт «Здорові діти – здорова нація».
На конкурс надійшло 120 робіт із 26 загальноосвітніх навчальних закладів 3 районів Київської області:
Сквирський район - колективи Сквирських ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, 3, 5, Сквирського НВК, НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.», Пустоварівського, Горобіївського, В.Половецького, К.Гребельського, Тхорівського, М.Лисовецького, Буківського, Рогізнянського, Шапіївського, Оріховецького, Чубинецького НВК, Дулицького, Кривошиїнського НВО, Самгородоцької, Пищиківської ЗОШ, Сквирського РЦДЮТ;
Білоцерківський – Білоцерківський ДНЗ №18;
Броварський район – Районний центр дитячої та юнацької творчості, Світильнянський НВК, Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст., Літківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Найактивнішими закладами, які долучилися до підготовки матеріалів конкурсу визначено Горобіївський НВК, Сквирський НВК, НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.», Сквирську ЗОШ №2.
Усі призери конкурсу отримали грамоти, грошові винагороди та смачні подарунки від ТМ “Сквирянка”, а навчальні заклади — сертифікати на отримання нашої продукції для харчування своїх вихованців.
Вітаємо переможців, якими стали 50 конкурсантів у різних номінаціях.
https://skviryanka.com.ua/ru/news/26-newsmodule/novostnoj-blok/195-iii-vidkrytyi-konkurs-zdorovi-dity-zdorova-natsiia.html/#sigProId9a0b708501
Номінація образотворче мистецтво:
Плакат
І вікова категорія
І місце – Бондар Вікторію, ученицю 2 класу Тхорівського НВК;
ІІ місце – Смолича Віталія, учня 4 класу Сквирського НВК;
ІІ вікова категорія
І місце – Гриба Олександра, учня 5 класу Пищиківської ЗОШ;
ІІ місце – Данилів Дмитра, учня 5 класу Пищиківської ЗОШ;
ІІІ місце – Шиманську Іванну, ученицю 7 класу Сквирської ЗОШ №2;
ІІІ вікова категорія
І місце – Харитонкіну Ксенію, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського РЦДЮТ, 15 років;
ІІ місце – Смолич Богдану, ученицю 11 класу Сквирського НВК;
Колаж
І вікова категорія
І місце – Гетьман Тетяну, ученицю 1 класу Сквирського ліцею;
ІІІ місце – колективну роботу учнів 2 класу Пустоварівського НВК (4 учнів);
ІІ вікова категорія
І місце – Латюк Богдану, Рубленко Богдану, учениць 6 класу Сквирського НВК;
ІІ місце – Міщенко Вікторію, ученицю 6 класу В.Половецького НВК.
Малюнок
І вікова категорія
І місце – Білоброву Анну, ученицю 1 класу Горобіївського НВК;
ІІ місце – Самойленко Каріну, ученицю 4 класу Дулицького НВО;
ІІ вікова категорія
І місце – Караченцова Сергія, учня 5 класу Дулицького НВО;
ІІ місце – Осіпову Дарину, ученицю 6 класу, вихованку гуртка «Джура Горобіївського НВК;
ІІІ місце – Чернявську Яну, ученицю 5 класу Самгородоцької ЗОШ;
ІІІ вікова категорія
І місце – Павленко Амалію, ученицю 7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;
ІІ місце – Малу Дарину, ученицю 9 класу Сквирського НВК;
ІІІ місце – Гашенко Юлію, ученицю 7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;
Аплікація крупами
І вікова категорія
І місце – Сопіженко Мирославу, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського РЦДЮТ, 9 років;
ІІ місце – колективну роботу вихованців спеціалізованої групи Білоцерківського ДНЗ №18; (5 вихованців)
ІІ вікова категорія
ІІ місце – колективну роботу учнів 6 класу Оріховецького НВК (4 учні);
ІІІ вікова категорія
І місце – Кобилінську Юлію, вихованку гуртка «Рукотвори» Сквирського РЦДЮТ, 15 років
Декоративно–ужиткове мистецтво
І вікова категорія
ІІ місце – Паламарчук Яну, ученицю 3 класу Пустоварівського НВК;
ІІІ місце – Крачун Іллю, учня 1 класу Горобіївського НВК;
ІІ вікова категорія
ІІ місце – Задоненко Мирославу, Мельник Анну, Бабак Єлизавету, учениць 7 класу Рогізнянського НВК;
ІІІ вікова категорія
І місце – Дровосєкову Наталію, вихованку гуртка «MODERN ART» Броварського РЦДЮТ; 9 клас;
Номінація: літературна творчість
Літературний твір
ІІ вікова категорія
І місце – Баранюка Ярослава, учня 5 класу, Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Броварського району;
ІІІ вікова категорія
І місце – Богуцьку Наталію, ученицю 9 класу Дулицького НВО;
ІІ місце – Савотіну Валерію, ученицю 10 класу Світильнянського НВК Броварського району.
Вірші
І вікова категорія
І місце – Паламарчука Максима, учня 4 класу Шапіївського НВК;
ІІ місце – Романюка Ростислава, учня 4 класу Чубинецького НВК;
ІІ вікова категорія
І місце – Фальчук Вікторію, ученицю 6 класу Оріховецького НВК;
ІІ місце – Кирильченко Діану, ученицю 5 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»; Ященко Сабріну, ученицю 5 класу Рогізнянського НВК
ІІІ місце – Бай Олександра, учня 5 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»; Сичевську Ірину, ученицю 6 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»;
ІІІ вікова категорія
ІІІ місце – Диканчук Ольгу, ученицю 8 класу Чубинецького НВК.
Номінація науково-дослідницька робота:
І місце – Скочко Валерію, вихованку Сквирського РЦДЮТ, ученицю 10 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»;
ІІ місце – Чернявську Інну, ученицю 11 класу Самгородоцької ЗОШ; Градінар Вероніку, ученицю 11 класу Пищиківської ЗОШ;
ІІІ місце – Шептицьку Аліну, ученицю 9 класу Самгородоцької ЗОШ; Бобкова Олександра, учня 8 класу, Малолисовецького НВК.
Реферат
І місце – Гетьмана Андрія, учня 3 класу «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»;
ІІ місце – Кучер Дар’ю, ученицю 5 класу Горобіївського НВК;
ІІІ місце – Вільхівського Назара, учня 6 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.